Doprava zdarma

Minikuchařka - radostné kašičky - elektronická

MEFL06
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Minikuchařka Radostné kaše Pavly Dušové s recepty na chutné kašičky pro Vaše děti :-) 13 variací s více čí méně obvyklými ingrediencemi, které mohou zpestřit často docházející nápady. Jen čerstvé suroviny, bez chemie, bez přidaného cukru, bezlepkové a bezmléčné, oku lahodící a "zábavné". E-kuchařka ve formátu pdf. KUCHAŘKA JE ZDARMA, STAČÍ SI O NÍ NAPSAT E-MAILEM NEBO SE PŘIHLÁSIT K ODBĚRU NOVINEK.

  • 95 Kč 94 Kč –98 %
  • Skladem
1 Kč
Kategorie: Naše produkty
 

Minikuchařka na 13 variací snídaňových nebo svačinových kašiček pro děti, i dospělé :-) jen čerstvé suroviny, bez chemie, bez přidaného cukru, bezlepkové a bezmléčné (lze samozřejmě použít klasické kravské mléko), oku lahodící a "zábavné". Naprosto jednoduché a rychlé recepty s přiloženými fotografiemi. 

Kuchařka Vám bude zaslána po zaplacení objednávky elektronicky ve formátu pdf do emailu. V objednávce tedy můžete vyplnit jakoukoliv dopravu zdarma nebo zvolit osobní odběr.

Doprava u objednávky kuchařky v kombinaci s jinými produkty, u nichž není doprava zdarma, se řídí klasickými pravidly dopravy.

minikucharka-uvodni-stranka-papayka

Logo MEFL vektor pruhl

MEFL (Move Eat For Life) je naše značka produktů, které sami k naši radosti používáme, a sami si je i vyrábíme, nebo si je necháváme vyrábět. Pokud si je sami vyrábíme, jedná se o kusovou zakázkovou "homemade" výrobu. Nelze tedy očekávat zpracování srovnatelné s produkčními sériovými dílnami, avšak na druhou stranu se za kvalitu nestydíme, a v každém výrobku budete mít i kus nás :-)