Doprava zdarma

Komplexní stravovací protokol - Jakub Gasman e-book

MEFL09
1 hodnocení
  • 1 z 2

Komplexní stravovací protokol Jakuba Gasmana pro širokou laickou veřejnost. Základní principy a postupy jsou použitelné pro většinu z nás. Je potřeba pouze vše správně aplikovat, poznat a vybrat si, co Vám vyhovuje. Protokol je v elektronické formě ve formátu pdf a po jeho zakoupení automatický získáváte jeho doživotní aktualizaci zdarma, protože Kuba na něm bude stále pracovat, tak jako na něm pracoval již dlouhou dobu doteď.


  • Skladem
1 000 Kč
Kategorie: Naše produkty
 

Každý jsme jiný, ale základní principy a postupy v oblasti stravování jsou použitelné pro většinu z nás. Pokud se jimi budeme řídit, a navíc si je přizpůsobíme svým vlastním potřebám, tomu, jak naše tělo na aplikaci těchto zásad reaguje, a jak na nich prospíváme, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Pokud se chceš tedy naučit vnímat své tělo, a k tomu znát nebo mít k dispozici všechny důležité informace ohledně stravování, sepsané po dobu několika let na základě dlouhodobých, ale i nejnovějších studií, vlastních poznatků a zkušeností, je pro tebe Kubův stravovací protokol velmi zajímavou a vhodnou volbou.  Kromě obecně aplikovatelných informací zde najdeš i konkrétní příklady jídelníčků ve dnech s různým vytížením a aktivitami nebo bez nich, nebo také doporučení základní suplementace některých látek, které bývají v dnešní době i u nesportující populace velmi deficitní.

Protokol Vám bude zaslán po zaplacení objednávky elektronicky ve formátu pdf spolu s heslem pro jeho otevření do emailu. V objednávce tedy můžete vyplnit jakoukoliv dopravu zdarma nebo zvolit osobní odběr.

Zdarma doživotní aktualizace protokolu - s každým novým vydáním, Vám bude tento automaticky zaslán. 

protokol-e-book-jakub-gasman 05

Logo MEFL vektor pruhl

MEFL (Move Eat For Life) je naše značka produktů, které sami k naši radosti používáme, a sami si je i vyrábíme, nebo si je necháváme vyrábět. Pokud si je sami vyrábíme, jedná se o kusovou zakázkovou "homemade" výrobu. Nelze tedy očekávat zpracování srovnatelné s produkčními sériovými dílnami, avšak na druhou stranu se za kvalitu nestydíme, a v každém výrobku budete mít i kus nás :-)