Ke každé objednávce nad 500 Kč posíláme dárek !

Zinc Glycinate (zinek bisglycinát v chelátové vazbě), Now Foods 30 mg x 120 cps

1554
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Chelát zinku s výbornou vstřebatelností, pro zdravou imunitu, plodnost a produkci testosteronu, 120 dávek.


  • Skladem
329 Kč
Kategorie: Vitamíny a minerály
Hmotnost: 0.105 kg
 

ZINC GLYCINATE (ZINEK BISGLYCINÁT V CHELÁTOVÉ VAZBĚ), NOW FOODS

— Glycinát zinku v chelátové vazbě pro lepší vstřebatelnost a biodostupnost
— Normální funkce imunitního systému a ochrana buněk před oxidativním stresem

Zinek je esenciální minerál, nezbytný pro normální funkci mnoha orgánů a systémů v těle. Přispívá zejména k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky, k normální funkci imunitního systému a normálním rozpoznávacím funkcím. Napomáhá rovněž k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a k normální plodnosti a reprodukci. Zinek je kofaktor stovek enzymů zapojených do normálního metabolismu makroživin a syntézy DNA i RNA. NOW Zinek glycinát obsahuje chelátovou vazbu, která zlepšuje vstřebatelnost a biodostupnost zinku v organismu.

Doporučené užití a dávkování
1 kapsli denně s jídlem, nebo se řiďte pokyny kvalifikovaného lékaře.

Složení
Velikost dávky: 1 kapsle
Balení obsahuje 120 dávek. 

Množství
v 1 dávce

%RHP*

Zinek (z bisglycinátu zinečnatého, který prošel patentovanou metodou testování TRAACS)

30 mg

300%

Olej z dýňových semínek (lisovaný za studena)

250 mg

***

* % denní referenční hodnota příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Další složky
Včelí vosk a sojový lecitin. Softgelová kapsle tvořena želatinou, glycerinem, vodou a karobem.
Neobsahuje pšenici, lepek, mléko, vejce, ryby nebo mořské plody, arašídy ani ořechy.
Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Upozornění
Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není náhradou pestré stravy.
Může docházet k přirozené změně barvy produktu.
Ukládejte mimo dosah dětí.
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Now Foods, 244 Knollwood Drive, Suite 300, Bloomingdale, IL 60108, USA
doplněk stravy

 

now-foods

Na počátku 60. let byl obor zdravé výživy ještě v plenkách. "Zdravá výživa" byl podivný mlhavý pojem a nadšenci do zdravé výživy byli zpravidla vnímáni jako hippies a "granola-heads." 

V těchto prvotních formujících letech založil podnikatel Elwood Richard v oblasti Chicaga malý řetězec obchodů se zdravou výživou Health House. Elwood měl titul z fyzikální chemie a ve svém výzkumu na univerzitě se zaměřoval na zlepšování fyzického výkonu využitím zdravé stravy a potravinových doplňků. Znalosti získané během studií v něm zanechaly pevnou víru v přínos přírodních produktů pro zdraví a kvalitu života a vytvořily základ jeho celoživotní lásky k výživě a zdravé stravě. 

Po tom, co přišel o zákazníky kvůli místnímu supermarketu a vysokým cenám svých produktů, si Elwood uvědomil, že aby jeho obchody se zdravou výživou přežily a vzkvétaly, musí nabízet cenově dostupné přírodní produkty. Zdravá strava by nevydržela, kdyby si ji nikdo nemohl dovolit. Tak založil vlastní společnost pro výrobu přírodních produktů, která zásobovala jeho obchody. To mu umožnilo úplnou kontrolu nad cenami a kvalitou produktů. Zrodila se NOW® Foods. 

NOW dnes stále vlastní Richardova rodina a stala se z ní jedna z nejzřetelnějších značek v průmyslu přírodních produktů, nabízející jedny z nejrozsáhlejších řad přírodních produktů na trhu. NOW vždy zůstává věrna Elwoodově prvotní vizi - uspokojit zákazníkovu potřebu zdravé výživy nabídkou cenově dostupných, vysoce kvalitních přírodních produktů. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.