Doprava zdarma

Vitamín K2 Vegan MK-7 200 μg v MCT oleji WoldoHealth 50 ml

WHK22001X50
Neohodnoceno

Hlavní aktivátor osteokalcinu a důležitý hráč ve zdraví zubů, cév a pohybového aparátu. K2 má silnou biologickou dostupnost. Čistý vitamin K bez želatiny, bez GMO, bez laktózy, bez lepku, barviva, stabilizátorů a stearanu hořečnatého. Jednoduché dávkování pomocí pipety z přírodního kaučuku.


  • Skladem
749 Kč
Kategorie: Vitamíny a minerály
 

Kapky K2 májí silnou biologickou dostupnost. Přispívají k udržení normálních kostí a krevní srážlivosti krve. Cenný výživový doplněk s kombinaci vitaminem D3.

Čistý vitamin K bez želatiny, bez GMO, bez laktózy, bez lepku, barviva, stabilizátorů, stearan hořečnatý. Jednoduché dávkování pomocí pipety z přírodního kaučuku.

Stejně jako vitamín A, D a E je vitamín K jedním z vitamínů rozpustných v tucích. Vitamin K při tvorbě některých koagulačních faktorů, Faktor II, VII, IX a X & Proteiny.

Vitamín K2 vysokodávkovaný 200mcg laboratorně testovány 99,9 All-Trans vitamín K2 rozpuštěné v kokosovém oleji MCT. Vysoce biologicky dostupný a čistý laboratorně testovaný vitamín.

Vitamín K podporuje mimo jiné i "aktivaci" bílkovin osteokalcinu. Osteokalcin se tvoří v kosti a váže vápník. Takže to je mineralizace kostí a metabolismus vápníku.

Specifikace

Přísady:

MCT olej, Vitamín K2 (MK-7) all-trans

Objem:

50 ml ( cca 1800 kapek )

Balení:

Dávka na 180 dní

Pokyny:

Doporučené dávkování pro dospělé: Užívejte 10 kapek denně (= 1 denní dávka). Jedna denní dávka (10 kapek) obsahuje 200 μg vitamínu K2 (MK-7)

Obsah účinných látek:

v 10 kapkách

Vitamín K2:

200 μg  267% denní referenční hodnoty příjmu

Výrobce:

WoldoHealth by Woldoshop GmbH, Oehleckerring 9a- 11, 22419 Hamburg

Upozornění:

Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

 

Užívejte 10 kapek denně (anebo dle potřeby a doporučení lékaře).

Pomocí lékařské pipety, která je součástí balení můžete snadno a přesně dávkovat tento vitamin K2.

Kapky můžete umístit přímo na jazyk nebo je smíchat s nápojem či jídlem.

WOLDOHEALTH

Woldoshop GmbH. založil Martin Walter v centru Hamburgu. Od té doby se společnost dynamicky rozvíjí a roste i portfolio nabízeného zboží. Jsme také výrobcem a výhradním distributorem německých produktů těchto značek WoldoClean, Cleona, Cunea - čistící prostředky, drogerie, WoldoHealth a Carino Healthcare - vitamíny, doplňky stravy, kosmetiky, Woldoathletic a Casual Standard - pánské a dámské oblečení. Všechny naše výrobky jsou neustále testovány a kontrolovány v Německu. Naším cílem je vždy poskytovat našim zákazníkům nejnovější produkty vysoké kvality za co nejlepší ceny.