Doprava zdarma

Vitamin K2 Epigemic 60 kapslí

355
Neohodnoceno

Vitamin K2 je pro tělo nezbytná látka, která se vyskytuje zejména v živočišných tucích a produktech, jako je máslo, mléko a mléčné výrobky. Jeho obsah je však výrazně vyšší v tuku volně se pasoucích zvířat.

  • 390 Kč 80 Kč –21 %
  • Skladem
310 Kč
Kategorie: Vitamíny a minerály
Hmotnost: 0.015 kg
 

Vitamin K2 Epigemic®

Kosti, srdce a cévy

Vitamin K2 je pro tělo nezbytná látka, která se vyskytuje zejména v živočišných tucích a produktech, jako je máslo, mléko a mléčné výrobky. Jeho obsah je však výrazně vyšší v tuku volně se pasoucích zvířat.

Vitamin K2 se v přírodě vyskytuje ve dvou formách, přičemž pro člověka je lépe využitelná ta jménem menachinon. MenaQ7® je zdroj přírodního menachinonu, který se získává jako fermentační extrakt ze sójových bobů pomocí bakterie Bacillus subtilis natto nebo Bacillus licheniformis. MenaQ7® je nejlépe využitelnou přírodní formou vitaminu K2, jejíž aktivita a stabilita je garantována klinickými studiemi a mezinárodními patenty.

Přispívá k udržení normálního stavu kostí.

Podporuje normální funkci srdce.

Přispívá k udržení normálního stavu cévního systému.

 

Doporučené dávkování

1 kapsle 1x denně

Návod k použití

kapsli zapít dostatečným množstvím nápoje

Složení

1 kapsle obsahuje 37,5mg PPM2000 Vitamin K2,rost.kap. HPMC 80mg.Pomocné látky : 162,5mg mikrokr.celulóza a ox.křemičitý

Množství účinné látky v 1 kapsli

Vitamin K2(MenQ7 menachinon-7)75mcg-100%DDD

Obsah

60 kapslí (po 250 mg)

Hmotnost

15 mg

Charakteristika

UPOZORNĚNÍ:Pokud užíváte přípravky na ředění krve, konzultujte užívání s Vaším lékařem nebo v této době Vitamín K2 neužívejte.

Země původu

Norsko

epigemic-logo-uvod-foto

Řada produktů Epigemic® zahrnuje byliny a živiny, které příslušníci různých kultur odpradávna používají při přípravě jídel a nápojů, ale i rostlinné či živočišné substance, které věda objevila teprve nedávno. Co mají společného? Kromě přírodního původu také svůj specifický vliv na psychickou i fyzickou odolnost organismu.

Naše výrobky v sobě neskrývají jen kvalitní suroviny a sofistikované zpracování. Jsou vytvořeny na základě výsledků posledních vědeckých výzkumů, které se soustředí na účinné látky z úplně nového pohledu. Z pohledu, který odhaluje jejich působení na úrovni buněk a klíčových biochemických pochodů.

Všechny produkty EPIGEMIC obsahují čistě přírodní suroviny získávané pouze od dodavatelů splňujících vysoký farmaceutický standard. Využívané rostliny vždy pocházejí z domovských zemí, kde jsou pěstované tradičně, což zaručuje nejvyšší obsah účinných látek.