Ke každé objednávce nad 500 Kč posíláme dárek !

Magnesium Citrate NOW Foods (hořčík citrát), 200 mg x 250 tablet

1292
Neohodnoceno
  • 1 z 3

Jedna z nejlépe vstřebatelných forem hořčíku - Magnesium Citrate. Dávka 200 mg hořčíku v 1 tabletě, výhodné balení 250 tablet. O tom, proč tento typ hořčíku doporučujeme si můžete přečíst na našem blogu.


  • Skladem
610 Kč
Kategorie: Vitamíny a minerály
Hmotnost: 0.53 kg
 

Magnesium Citrate, NOW foods

O tom, proč tento typ hořčíku doporučujeme si můžete přečíst na našem blogu.

— podporuje normální činnost nervové soustavy
— podporuje normální energetický metabolismus
Hořčík je minerál přispívající k normální psychické činnosti, normálnímu energetickému metabolismu a také ke snížení míry únavy a vyčerpání. Dále podporuje normální činnost svalů a přispívá k udržení normálního stavu zubů a kostí. 
Hořčík slouží jako kofaktor přibližně 300 enzymů. Jejich prostřednictvím přispívá mimo jiné k normální syntéze bílkovin. Také se podílí na procesu dělení buněk. 
Magnesium citrát je v tomto přípravku zvolen jako vhodnější forma hořčíku než běžně dostupná forma oxidu. 

Doporučené užití a dávkování 
2 tablety denně s jídly. 

Složení 
denní dávka: 2 tablety 
balení obsahuje 125 dávek 

 

Množství
v 1 dávce

%RHP*

Hořčík (z magnesium citrátu)

400 mg

107%

* % denní referenční hodnoty příjmu 

Další složky 
Celulóza, rostlinný povlak tablety [celulóza, uhličitan vápenatý, MCT olej (triglyceridy se středním řetězcem) (z oleje z kokosových/palmových jader), xylitol], kyselina stearová (rostlinná), kroskarmelóza sodná a stearan hořečnatý (rostlinný). Vhodné pro vegetariány. 
Neobsahuje cukr, sůl, škroby, kvasnice, sóju, pšenici, lepek, kukuřici, mléko, vejce nebo konzervanty. 

Upozornění 
Určeno pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. 
Může docházet k přirozené změně barvy produktu. 
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 
Není náhradou pestré stravy. 
Ukládejte mimo dosah dětí. 
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte. 

Now Foods, 244 Knollwood Drive, Suite 300, Bloomingdale, IL 60108, USA
doplněk stravy

now-foods

Na počátku 60. let byl obor zdravé výživy ještě v plenkách. "Zdravá výživa" byl podivný mlhavý pojem a nadšenci do zdravé výživy byli zpravidla vnímáni jako hippies a "granola-heads." 

V těchto prvotních formujících letech založil podnikatel Elwood Richard v oblasti Chicaga malý řetězec obchodů se zdravou výživou Health House. Elwood měl titul z fyzikální chemie a ve svém výzkumu na univerzitě se zaměřoval na zlepšování fyzického výkonu využitím zdravé stravy a potravinových doplňků. Znalosti získané během studií v něm zanechaly pevnou víru v přínos přírodních produktů pro zdraví a kvalitu života a vytvořily základ jeho celoživotní lásky k výživě a zdravé stravě. 

Po tom, co přišel o zákazníky kvůli místnímu supermarketu a vysokým cenám svých produktů, si Elwood uvědomil, že aby jeho obchody se zdravou výživou přežily a vzkvétaly, musí nabízet cenově dostupné přírodní produkty. Zdravá strava by nevydržela, kdyby si ji nikdo nemohl dovolit. Tak založil vlastní společnost pro výrobu přírodních produktů, která zásobovala jeho obchody. To mu umožnilo úplnou kontrolu nad cenami a kvalitou produktů. Zrodila se NOW® Foods. 

NOW dnes stále vlastní Richardova rodina a stala se z ní jedna z nejzřetelnějších značek v průmyslu přírodních produktů, nabízející jedny z nejrozsáhlejších řad přírodních produktů na trhu. NOW vždy zůstává věrna Elwoodově prvotní vizi - uspokojit zákazníkovu potřebu zdravé výživy nabídkou cenově dostupných, vysoce kvalitních přírodních produktů. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.