Liposomální vitamín C NaturLabs 60 kapslí

1642
Neohodnoceno
 • 1 z 4

Poznejte skutečnou sílu vitamínu C a dopřejte si ho v té nejvstřebatelnější formě! Liposomální vitamín C od NaturLabs je díky revoluční technologii zpracování LipoCellTech maximálně účinný.


 • Skladem
499 Kč
Kategorie: Vitamíny a minerály
Hmotnost: 0.015 kg
 

Liposomální vitamín C NaturLabs 60 kapslí

Poznejte skutečnou sílu vitamínu C a dopřejte si ho v té nejvstřebatelnější formě! Liposomální vitamín C od NaturLabs je díky revoluční technologii zpracování LipoCellTech maximálně účinný. 

Díky tomu vaše tělo načerpá jeho benefity v nejvyšší možné míře. Vitamin C můžeme považovat za jeden z nejdůležitějších ze všech vitamínů. Je známý pro svou schopnost přispívat k udržení normální funkce imunitného systému. Mimo to však podporuje obrovské množství procesů a funkcí v těle. Má vliv na vstřebatelnost některých látek, s nimiž synergicky působí, a z dlouhodobého hlediska přispívá k zachování vnitřní harmonie těla.

Vitamín C pomáhá navracet tělo do jeho přirozenosti a fyzického i psychického zdraví. Využijte potenciál „céčka“ na maximum!

liposomalni-vitamin-c (3)

Vitamin C je komplexně fungující účinná látka, která přispívá k celkové harmonii a pomáhá k udržení správné funkce obranyschopnosti lidského organismu. Účastní se mnoha biologických procesů v našem těle. Významně ovlivňuje aktivitu všech hlavních regulačních systémů, a to nejen již zmíněného imunitního, ale například i nervového. Napomáhá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Jeho vlastnosti jsou prospěšné pro uchování optimální vitality na úrovni všech buněk a tkání.

 

Jaké jsou hlavní příznivé účinky vitamínu C?

 • Přispívá k normální funkci imunitního systému.
 • Přispívá k normální činnosti nervové soustavy.
 • Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
 • Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév.
 • Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, dásní a kůže.
 • Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.
 • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
 • Přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E.
 • Zvyšuje vstřebávání železa
 • Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm.

 

liposomalni-vitamin-c-00

Proč liposomální vitamín c?

Na rozdíl od množství jiných živočichů si náš organismus vitamín C nedokáže syntetizovat sám. Proto je důležité přijímat jej buď v rámci stravy bohaté na vitamín C, nebo koncentrovaně, prostřednictvím suplementů. Klíčová však zůstává otázka vstřebatelnosti a reálné využitelnosti (biologické dostupnosti) vitamínu, která u běžných doplňků stravy nemusí být vysoká (uvádí se něco mezi 10–20 %). Vitamín C si totiž naše tělo neukládá do zásoby a jeho nevstřebané přebytky vyloučí. Většina běžných vitamínových a minerálních doplňků stravy v prášku či ve formě tablet není naším tělem dostatečně absorbována. Ještě v průběhu transportu jsou v trávicím traktu suplementy rozkládány trávicími enzymy a žaludečními šťávami. A tak se na místo určení dostane opravdu jen malé procento účinné látky.

Liposomální forma vitamínu C přináší revoluci ve vstřebatelnosti!

Proč? Liposomální obal tento proces eliminuje a chrání účinnou látku. Liposomy jsou molekuly, jejichž vnější obal je tvořen zdravými tuky (přírodními fosfolipidy), které obalují vitamín C. V průběhu vstřebávání ze střeva tento tukový obal poskytuje vitaminu C ochranný kryt. Liposomální váček je přirozeným způsobem absorbován skrze stěnu střeva do krevního řečiště a s ním i neporušená molekula vitamínu C ukrytá uvnitř, která je pak z krve snadno vstřebána přímo do buněk.

 

Výhody liposomální formy vitamínu C

 • Lepší transport vitamínu C na místo určení – skrze střevní stěnu do krevního řečiště a odtud snadné vstřebání přímo do buněk
 • Perfektní biologická dostupnost – využitelnost vitamínu C pro organismus
 • Liposomální vrstva vitamín C chrání proti poškození v trávicím traktu
 • Bez pachuti, dlouhá trvanlivost a čistota (bez additiv) – to vše díky sypké formě

 

O co se jedná?

Čistý Vitamín C je do buněk transportován prostřednictvím patentované liposomální struktury přírodních fosfolipidů, která zajišťuje nejvyšší známou biodostupnost Vitamínu C v lidském organismu.

 

Liposomální forma zvyšuje vstřebatelnost účinné látky až o dvacetinásobek a umožňuje buněčnou absorpci z více než 90 %. Mimo to liposomální forma vitamínu C přináší vašemu tělu celou řadu benefitů doložených množstvím klinických studií.

liposomalni-vitamin-c (4)

 

Unikátní technologie na molekulární úrovni

Liposomální formy vitamínů a minerálů jsou v medicíně s úspěchem využívány již pěknou řádku let za účelem zvýšení absorpce aktivních látek do organismu.

Liposomální Vitamín C od NaturLabs využívá 100 % přírodní technologii LipoCellTech, která zajišťuje jeho vstřebatelnost více než 95 %! Tak můžete konečně pocítit skutečný efekt suplementace vitamínem C.

Konkrétně to funguje tak, že molekula vitamínu C je během zpracování obalena fosfolipidovou vrstvou. Ta je velmi podobná našim buňkám, proto ji buňky jednodušeji přijmou a obsah snadno proniká dovnitř. Vrstva fosfolipidů jednak chrání aktivní látku při průchodu trávicím traktem, aby nedošlo k její předčasné degradaci. Zároveň také umožňuje hladký transport aktivní látky přímo do buněk.

Taková liposomální struktura je tělu vlastní a po doručení aktivní látky do buňky se samotné fosfolipidy stanou výživou pro buněčnou stěnu, kde pomáhají k regeneraci buněk a tkání.

liposomalni-vitamin-c (5)

 

Proč upřednostnit sypké liposomální vitamíny v kapslích?

Liposomální doplňky stravy se vyrábějí v sypké a tekuté formě. Jaké jsou výhody kapslí naplněných práškem oproti rozšířené tekuté formě?

Kapsle s práškem jsou jednoduše přenosné, vhodné na cestování a pohodlné na užívání.

Sypká forma našeho liposomálního vitamínu C je pouze čistým práškem bez aditiv. Samozřejmě tedy neobsahuje žádná plnidla, konzervanty či neaktivní látky.

Oproti tekutým formám, jejichž nevábná chuť je často maskována dochucovadly, má prášek v přírodní kapsli zcela neutrální chuť.

Prášek balený v kapsli vydrží mnohem déle. Na rozdíl od tekutých suplementů, které je nutné po otevření rychle spotřebovat, prášková forma má delší trvanlivost a je více stabilní.

 liposomalni-vitamin-c (6)

Způsob užívání

Pro zajištění každodenní doporučené dávky užívejte 1 kapsli denně, zapít vodou.

V době, kdy potřebuje váš organismus více sil, doporučujeme užívat 2–3 kapsle denně, zapijte vodou.

Obsahuje 60 kapslí = až 60 doporučených denních dávek. Již za 7 Kč/den získáte dostatek Vitaminu C pro optimální fungování těla

 

Nutriční hodnoty

Složení v doporučené dávce

(2 kapsle)

Vitamin C (Ascorbic acid)  500 mg (625 %*)

LipoCellTechTM Liposomální patentovaná směs        214 mg

Není významným zdrojem energie, sacharidů, tuků ani bílkovin.

Složení:

Vitamin C, LipoCellTech™ liposomální patentovaná směs, fosfolipidy kyseliny palmitoolejové získané z non-GMO slunečnice, veganská kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy.

Množství: 60 kapslí

Skladování:

Skladujte na chladném, temném a suchém místě.

Uchovávejte při pokojové teplotě.

Upozornění:

Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.

 

 

natur-labs

Nová značka spadající pod Viltavibe

Na jakých zásadách stavíme naše produkty?

 Věříme, že příroda nám poskytuje vše, co potřebujeme. A proto ve složení našich produktů využíváme ingredience, které mají svůj původ v přírodě, případně jsou zpracovány procesy, které se vyvarovávají využití nežádoucích chemických látek. Využívané suroviny pečlivě vybíráme, aby neobsahovaly nežádoucí chemikálie, pesticidy či jiná aditiva, která by pro lidský organismus mohla být zátěží.

V dnešním světě jsme obklopeni množstvím informací, kdy mnohé z nich jsou často interpretovány mylně, či pokřiveny ve prospěch informátorů. Pro běžného uživatele je téměř nemožné se ve specifických informacích orientovat a kvalitně vyhodnotit jejich pravdivost, čímž se stává ideálním terčem pro klamavé a zavádějící marketingové výtvory mnoha společností. Se značkou Naturlabs jsme se rozhodli vyvíjet pouze produkty, které budeme mít ověřeny důvěrohodnými zdroji, studiemi a zkušenostmi tak, aby každý produkt splňoval účel, který u něj uvádíme a za kterým byl vytvořen.


 
 
 Cítíme zodpovědnost za ekologickou stopu, kterou při tvorbě našich produktů zanecháváme, ať je to již při výrobě produktů, jejich přepravě, nebo v obalových materiálech… Snažíme se tuto stopu minimalizovat a proto pro výrobu našich produktů využíváme lehce recyklované materiály (např. sklo, recykl. papír papír.), straníme se využití neekologických postupů a snažíme se v celém koloběhu – počínaje výrobou produktu a rozbalením u zákazníka konče, myšlenku o redukci ekologické stopy dostát.

I když nemáme potřebu se škatulkovat, zásady těchto směrů jsou nám vlastní a plně je následujeme. Označení Vegan/Vegetarian za nás vyjadřuje vícero rozměrů, mezi ty hlavní patří: Zdraví, Etika a vztah k živým bytostem, Ekologie a udržitelnost. Z těchto důvodu jsme se my rozhodli jít cestou veganského stravování, produkty vyvíjet se stejnými zásadami a především podporovat jedince, kteří to vidí stejně. Označení Vegan nesou produkty jež pochází čistě z rostlinné produkce. Označení Vegetarian označuje produkty, kde byla použita složka živočišného původu z důvodů povahy/účinků produktu avšak se zachováním podmínek – bez újmy na zdraví zvířete, eticky a zodpovědně. Žádný z produktů nikdy není testován na zvířatech.

 

 Máme možnost pozorovat jaké zdravotní komplikace přináší geneticky modifikované potraviny a jaká úskalí tato technologie obnáší. Proto jsme se rozhodli věnovat  zvláštní pozornost tomuto způsobu úpravy potravin a jeho přísné absenci ve všech produktech Naturlabs.

Často se stává, že zakoupíte produkt, který o sobě hlásá určitý účinek, obsah apod… častým problémem ovšem je, že tyto udávané parametry mohou být nestabilní a vlivem času se mohou vytrácet. Pokud tedy nekoupíte produkt těsně po jeho výrobě, může u něj vlivem, teploty, slunečního záření či přirozené nestability obsažené látky dojít k znehodnocení produktu a to dříve než jej vůbec stihnete otevřít a začít užívat. Výsledný účinek takového produktu může být logicky odlišný od záměrů a komunikace výrobce. Proto pro naše produkty hledáme takové formy, které jsou stabilní a trvanlivé, v případě potřeby využíváme materiály a přírodní konzervanty, které nestabilní produkty stabilizují. Cílem je poskytnout produkt, jehož účinnost je garantována po celou dobu doby trvanlivosti produktu.