Ke každé objednávce nad 500 Kč posíláme dárek !

Magnesium Magtein NOW Foods (hořčík L-treonát) 90 kapslí

2390
Neohodnoceno
  • 1 z 3

Hořčík ve formě patentovaného komplexu Magtein (L-treonát hořečnatý). Tato forma hořčíku je cílena především na udržení zdravé nervové soustavy a psychiky. O tom, proč tento typ hořčíku doporučujeme si můžete přečíst na našem blogu.


  • Skladem
849 Kč
Kategorie: Vitamíny a minerály
Hmotnost: 0.125 kg
 

Magtein, L-treonát hořečnatý, NOW Foods

O tom, proč tento typ hořčíku doporučujeme si můžete přečíst na našem blogu.

- Patentovaná forma hořčíku vytvořená za účelem lepší vstřebatelnosti
- Přispívá k normální činnosti nervové soustavy 
- Napomáhá ke snížení únavy a vyčerpání
- Vhodné pro vegetariány a vegany 

Hořčík právem patří mezi základní minerály, bez jejichž dostatku v těle celá řada aspektů nefunguje tak, jak by měla. Jeho dostatečné množství přispívá například k normální činnosti svalů, nervové soustavy, psychiky a normálnímu stavu kostí nebo zubů. Je rovněž důležitý pro syntézu bílkovin, elektrolytickou rovnováhu nebo jako prevence proti únavě a vyčerpání. Vyšší množství hořčíku z běžných potravin obsahují například banány, mandle, ořechy, celozrnné pečivo, listová zelenina nebo čokoláda. Magtein je patentovaným komplexem hořčíku ve formě L-treonátu hořečnatého. 

Doporučené užití a dávkování
3 kapsle denně v oddělených dávkách (1 kapsli přes den - ideálně odpoledne - a 2 kapsle jednu hodinu před spaním), nebo se řiďte pokyny kvalifikovaného lékaře.  

 

Složení
Velikost dávky: 3 rostlinné kapsle
Balení obsahuje 30 dávek. 

Množství
v 1 dávce

%RHP*

Hořčík (z Magtein L-treonátu hořečnatého)

144 mg

38%

Magtein (L-treonát hořečnatý)

2 g (2000 mg)

***

* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

 

Další složky
Rýžová mouka, stearan hořečnatý (rostlinný) a silika. Kapsle tvořena celulózou.
Neobsahuje pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby, mořské plody nebo ořechy. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Upozornění
Pouze pro dospělé. Stejně jako jiné doplňky obsahující hořčík může i Magtein zpočátku vyvolávat ospalost nebo bolesti hlavy. Pokud tyto vedlejší účinky přetrvávají déle než týden, snižte dávkování, poraďte se s vašim lékařem nebo užívání přerušte.
Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let, nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není náhradou pestré stravy.
Může docházet k přirozené změně barvy produktu.
Ukládejte mimo dosah dětí.
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte. 

Now Foods, 244 Knollwood Drive, Suite 300, Bloomingdale, IL 60108, USA
Doplněk stravy 

now-foods

Na počátku 60. let byl obor zdravé výživy ještě v plenkách. "Zdravá výživa" byl podivný mlhavý pojem a nadšenci do zdravé výživy byli zpravidla vnímáni jako hippies a "granola-heads." 

V těchto prvotních formujících letech založil podnikatel Elwood Richard v oblasti Chicaga malý řetězec obchodů se zdravou výživou Health House. Elwood měl titul z fyzikální chemie a ve svém výzkumu na univerzitě se zaměřoval na zlepšování fyzického výkonu využitím zdravé stravy a potravinových doplňků. Znalosti získané během studií v něm zanechaly pevnou víru v přínos přírodních produktů pro zdraví a kvalitu života a vytvořily základ jeho celoživotní lásky k výživě a zdravé stravě. 

Po tom, co přišel o zákazníky kvůli místnímu supermarketu a vysokým cenám svých produktů, si Elwood uvědomil, že aby jeho obchody se zdravou výživou přežily a vzkvétaly, musí nabízet cenově dostupné přírodní produkty. Zdravá strava by nevydržela, kdyby si ji nikdo nemohl dovolit. Tak založil vlastní společnost pro výrobu přírodních produktů, která zásobovala jeho obchody. To mu umožnilo úplnou kontrolu nad cenami a kvalitou produktů. Zrodila se NOW® Foods. 

NOW dnes stále vlastní Richardova rodina a stala se z ní jedna z nejzřetelnějších značek v průmyslu přírodních produktů, nabízející jedny z nejrozsáhlejších řad přírodních produktů na trhu. NOW vždy zůstává věrna Elwoodově prvotní vizi - uspokojit zákazníkovu potřebu zdravé výživy nabídkou cenově dostupných, vysoce kvalitních přírodních produktů. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.