Ke každé objednávce nad 500 Kč posíláme dárek !

Akce

Tribulus NOW Foods (Kotvičník) extrakt, 1000 mg x 90 tablet

2171
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Adaptogen působící na hormonální úrovni - Kotvičník (Tribulus) ve formě extraktu s minimálním obsahem 45 % saponinů v perfektní kvalitě od americké firmy NOW Foods.

  • 549 Kč 159 Kč –29 %
  • Skladem
390 Kč
Kategorie: Superpotraviny, adaptogeny, extrakty
Hmotnost: 0.23 kg
 

Kotvičník (extrakt) NOW Foods, 1000 mg x 90 tablet

— Bylina využívaná v lékařství a doplňcích výživy pro sportovce
— Podporuje normální funkci reprodukčního a močového systému
— Vhodné pro vegetariány i vegany

Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) je jednoletá bylina s dlouholetou tradicí používání lidmi a širokým rozšířením napříč Evropou, Asii, Afrikou a Austrálií. V Řecku, Indii nebo Africe sahá tradice využívání účinků kotvičníku lidmi až do starověku. Může za to zejména vysoký obsah fytosterolů, konkrétně saponinů, v této rostlině. Kotvičník nadále obsahuje vyšší množství alkaloidů (harman a harmin), bioflavonoidů, glykosidů, flavonoidů, tříslovin a pryskyřic. Tyto látky mu propůjčují celou řadu pozitivních účinků na lidský organismus. Asi nejznámější je jeho dopad na normální (a tedy zdravé) fungování pohlavních orgánů, hormonální aktivity, reprodukční a močové soustavy. Disponuje však také kladnými účinky na kardiovaskulární, dýchací či imunitní systém a řadou dalších pozitiv.

Doporučené užití a dávkování
1 tabletu denně s jídlem, nebo se řiďte pokyny kvalifikovaného lékaře.

Složení
velikost dávky: 1 tableta
Balení obsahuje 90 dávek. 

Množství
v 1 dávce

%RHP*

Vápník (z uhličitanu vápenatého)

130 mg

16%

Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) (standardizovaný extrakt, minimálně 45 % saponinů) (nadzemní část rostliny a plody)

1 g (1000 mg)

***

* % denní referenční hodnota příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena 

Další složky
Celulóza, kyselina stearová (rostlinná) a silika. Tablety s rostlinným potahem.

Neobsahuje pšenici, lepek, mléko, vejce, ryby nebo mořské plody, arašídy ani ořechy.
Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Upozornění
Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není náhradou pestré stravy.
Může docházet k přirozené změně barvy produktu.
Ukládejte mimo dosah dětí.
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Now Foods, 244 Knollwood Drive, Suite 300, Bloomingdale, IL 60108, USA
doplněk stravy

now-foods

Na počátku 60. let byl obor zdravé výživy ještě v plenkách. "Zdravá výživa" byl podivný mlhavý pojem a nadšenci do zdravé výživy byli zpravidla vnímáni jako hippies a "granola-heads." 

V těchto prvotních formujících letech založil podnikatel Elwood Richard v oblasti Chicaga malý řetězec obchodů se zdravou výživou Health House. Elwood měl titul z fyzikální chemie a ve svém výzkumu na univerzitě se zaměřoval na zlepšování fyzického výkonu využitím zdravé stravy a potravinových doplňků. Znalosti získané během studií v něm zanechaly pevnou víru v přínos přírodních produktů pro zdraví a kvalitu života a vytvořily základ jeho celoživotní lásky k výživě a zdravé stravě. 

Po tom, co přišel o zákazníky kvůli místnímu supermarketu a vysokým cenám svých produktů, si Elwood uvědomil, že aby jeho obchody se zdravou výživou přežily a vzkvétaly, musí nabízet cenově dostupné přírodní produkty. Zdravá strava by nevydržela, kdyby si ji nikdo nemohl dovolit. Tak založil vlastní společnost pro výrobu přírodních produktů, která zásobovala jeho obchody. To mu umožnilo úplnou kontrolu nad cenami a kvalitou produktů. Zrodila se NOW® Foods. 

NOW dnes stále vlastní Richardova rodina a stala se z ní jedna z nejzřetelnějších značek v průmyslu přírodních produktů, nabízející jedny z nejrozsáhlejších řad přírodních produktů na trhu. NOW vždy zůstává věrna Elwoodově prvotní vizi - uspokojit zákazníkovu potřebu zdravé výživy nabídkou cenově dostupných, vysoce kvalitních přírodních produktů. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.