Akce

MycoBaby Dračí sirup MycoMedica 200 ml

010
3 hodnocení

Bylinky umí doslova zázraky. Když je správně zkombinujete, a navíc přidáte extrakty z vitálních hub, můžete pozitivně podpořit dětský organismus, a to čistě přírodní cestou. Řada dětských sirupů MycoMedica je koncipována tak, aby pomáhala harmonizovat různé nerovnováhy dětského organismu. Tradiční čínská medicína pomáhá jak dospělým, tak i dětem. Už po tisíce let. Využívá tradičních receptur, které při výrobě sirupů respektujeme i my. 

MycoBaby Dračí sirup vychází z receptu tradiční čínské medicíny Long Tang Jiang.

AKCE - pastelky zdarma

  • 199 Kč 64 Kč –32 %
  • Objednáno u dodavatele
135 Kč
Kategorie: Superpotraviny, adaptogeny, extrakty
Hmotnost: 0.2 kg
Položka byla vyprodána...
 

MYCOBABY DRAČÍ SIRUP MYCOMEDICA

MycoBaby Dračí sirup vychází z receptu tradiční čínské medicíny Long Tang Jiang

 

Dračí sirup je svým složením primárně zaměřený na podporu obranné energie Qi, tedy na posílení přirozené obranyschopnosti organismu a na celkové doplnění sil při únavě a vyčerpání.  Je zvláště vhodný při změnách ročních období (s nástupem podzimu, kdy dochází k poklesu teplot a s příchodem jara, kdy dochází naopak ke zvyšování teplot), nebo před nástupem dětí do škol (školek) po prázdninách. Podle vědeckých studií přispívá kombinace extraktů z vitální houby Reishi a Cordyceps a extraktu z echinacey k normální funkci horních cest dýchacích.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Lesklokorka lesklá (Reishi, Ganoderma lucidum)

Přirozená obranyschopnost - imunitní systém

Normální funkce oběhové soustavy

Normální hladina cholesterolu v krvi

Třapatka nachová, Echinacea purpurea

Normální funkce horních cest dýchacích

Normální funkce dolních močových cest

Přirozená obranyschopnost - imunitní systém

Obsah balení: 200ml sirupu (= 40 x 5ml sirupu)

Složení v jedné dávce (5ml) / ve 4 dávkách (20 ml):

glukózový sirup

přečištěná voda

lesklokorka lesklá/Reishi (Ganoderma lucidum), extrakt z plodnice 30% polysacharidů - 50mg/200mg

housenice čínská/Cordyceps CS-4 (Cordyceps sinensis), extract z mycelia 30% polysacharidů - 50mg/200mg

třepatka nachová (Echinacea purpurea), extrakt z kořene 4:1 – 50mg/200mg

acerola (Malpighia glabra), extract z plodu 25 % – 50mg/200mg

holandské kakao – 25mg/100mg

Dávkování:

  • od 3 do 7 let – 5ml 1–3x denně
  • od 7 let – 5ml 2–6x denně

5ml odměrka přiložena v balení (5ml = cca 1 kávová lžička)

Je vhodné užívat sirup preventivně cca 1–2 měsíce před problematickým obdobím (podzim, začátek školky apod.), ale i pokud onemocnění již propukne.

Důraz na životní prostředí

Většina naší houbové suroviny pochází z Číny. Pro soudobou Čínu není často ekologie životního prostředí prioritou. Je proto těžké, ale zároveň nezbytné, hledat pro pěstování vitálních hub naprosto čistou a průmyslem nedotčenou přírodu. MycoMedica používá především houby pěstované v provinciích Fujian, Anhui a Jiangxi, kde jsou oblasti civilizací prakticky nedotčené. Pesticidy, těžké kovy, mikroorganismy, plísně, radioaktivita, to jsou nebezpečí, před kterými je třeba houbovou surovinu bezpodmínečně chránit.

Testování v Agrolabu

Veškerá houbová surovina, kterou používáme pro výrobu našich houbových produktů, je před zpracováním testována v německé nezávislé laboratoři Agrolab na více než 500 druhů známých těžkých kovů, pesticidů a člověku nebezpečných mikroorganismů. Tyto testy si můžete prohlédnout zde. Certificate of Analysis si můžete prohlédnout zde.

Klasické testy, které provádí německý Agrolab, jsme teď rozšířili o testování na polycyklické aromatické uhlovodíky (PAHs), které mají karcinogenní účinky, mohou ovlivnit vývoj plodu a mají spojitost i s kardiovaskulárními chorobami. Viz zde.

Finální výroba našich produktů probíhá za nejpřísnějších hygienických podmínek v České republice. Pro výrobu používáme standardy ISO 9001/2009, certifikované HACCP a systém kvality IFS.

Certifikát o zdravotní bezpečnosti vydaný SZÚ zde.

Více informací najdete ve veřejně dostupných zdrojích, třeba na internetu.

 

MYCOMEDICA

mycomedica-logo-znacka

Mycomedica je Český výrobce produktů z medicinálních hub. Vše testováno, vysoká účinnost. Český výrobce produktů z medicinálních hub. Vysoká kvalita, účinnost a bezpečnost. Přímo od výrobce.