Fenugreek - Pískavice řecké seno, 500 mg NOW Foods, 100 kapslí

4677
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Tisíce let používaná bylinka obsahující řadu stopových prvků. Udržuje normální hladinu cukru v krvi, normální imunitu, podporuje vylučování.

  • 229 Kč 79 Kč –34 %
  • Objednáno u dodavatele
150 Kč
Kategorie: Superpotraviny, adaptogeny, extrakty
Hmotnost: 0.09 kg
Položka byla vyprodána...
 

Fenugreek, Pískavice, NOW Foods 500 mg x 100 rostlinných kapslí

- Tradiční bylinka používaná již ve starověkém Egyptě, Řecku a Číně
- Pomáhá udržovat normální hladinu cukru (glukózy) v krvi
- Antioxidant pozitivně ovlivňující vylučování či menstruaci
- Vhodné pro vegetariány a vegany

Pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graceum) je jednou z nejstarších známých bylinek, kterou používali naši předci již ve starověké Číně, Egyptě a Řecku. V Iráku byla nalezena 4000 let stará spálená semena pískavice a sušená semínka této rostliny se našla i v hrobce faraona Tutanchamona.
Právě semena pískavice jsou nejčastěji využívání v léčitelství a farmacii, neboť obsahují mimo jiné cenné oleje, cholin, silice, saponiny, lecitin, flavonoidy, niacin a další stopové prvky. Z novějších objevů také disogenin. Pískavice udržuje normální hladinu glukózy a cholesterolu v krvi, podporuje trávení, metabolismus lipidů a skrz své antioxidační účinky i imunitní systém. Pozitivně rovněž působí na vylučování a menstruaci.

Doporučené užití a dávkování
2 rostlinné kapsle 1 až 3 krát denně, nebo se řiďte pokyny kvalifikovaného lékaře.

 

Složení
Velikost dávky: 2 rostlinné kapsle
Balení obsahuje 50 dávek. 

Množství
v 1 dávce

%RHP*

Sacharidy

< 1 g

0,4%

Organická pískavice (Trigonella foenum-graceum; semena)

1 g (1000 mg)

***

* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

 

Další složky
Kyselina stearová (rostlinná), stearan hořečnatý (rostlinný) a silika. Kapsle tvořena celulózou.

Neobsahuje kvasnice, pšenici, lepek, sóju, kukuřici, mléko, vejce, ryby, mořské plody nebo ořechy. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Upozornění
Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let, nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není náhradou pestré stravy.
Může docházet k přirozené změně barvy produktu.
Ukládejte mimo dosah dětí.
Uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Now Foods, 244 Knollwood Drive, Suite 300, Bloomingdale, IL 60108, USA
Doplněk stravy

now-foods

Na počátku 60. let byl obor zdravé výživy ještě v plenkách. "Zdravá výživa" byl podivný mlhavý pojem a nadšenci do zdravé výživy byli zpravidla vnímáni jako hippies a "granola-heads." 

V těchto prvotních formujících letech založil podnikatel Elwood Richard v oblasti Chicaga malý řetězec obchodů se zdravou výživou Health House. Elwood měl titul z fyzikální chemie a ve svém výzkumu na univerzitě se zaměřoval na zlepšování fyzického výkonu využitím zdravé stravy a potravinových doplňků. Znalosti získané během studií v něm zanechaly pevnou víru v přínos přírodních produktů pro zdraví a kvalitu života a vytvořily základ jeho celoživotní lásky k výživě a zdravé stravě. 

Po tom, co přišel o zákazníky kvůli místnímu supermarketu a vysokým cenám svých produktů, si Elwood uvědomil, že aby jeho obchody se zdravou výživou přežily a vzkvétaly, musí nabízet cenově dostupné přírodní produkty. Zdravá strava by nevydržela, kdyby si ji nikdo nemohl dovolit. Tak založil vlastní společnost pro výrobu přírodních produktů, která zásobovala jeho obchody. To mu umožnilo úplnou kontrolu nad cenami a kvalitou produktů. Zrodila se NOW® Foods. 

NOW dnes stále vlastní Richardova rodina a stala se z ní jedna z nejzřetelnějších značek v průmyslu přírodních produktů, nabízející jedny z nejrozsáhlejších řad přírodních produktů na trhu. NOW vždy zůstává věrna Elwoodově prvotní vizi - uspokojit zákazníkovu potřebu zdravé výživy nabídkou cenově dostupných, vysoce kvalitních přírodních produktů.