Vegan protein Myotec 2 kg

01165

Ideální kombinace rostlinných zdrojů (hrachový protein a rýžový protein nejvyšší kvality v poměru 1:1) pro optimální obsah esenciálních aminokyselin (EAA) - skvělá alternativa k syrovátkovým proteinům. Naše podrobná RECENZE tohoto proteinu na blogu.


1 049 Kč
Kategorie: Proteiny a aminokyseliny

Zvolte variantu

 • příchuť: čokoláda
  hmotnost: 2 kg
  • Kód: 01165 |
  • Skladem
  866,94 Kč bez DPH
  1 049 Kč
     
 

Vegan Protein Myotec 2 kg

Naše podrobná RECENZE tohoto proteinu na blogu.

Vegan Protein = silný a vyvážený přírodní proteinový zdroj všech esenciálních aminokyselin (EAA).

Vegan Protein MyoTec obsahuje jedinečnou kombinaci evropského hrachového proteinu a rýžového proteinu nejvyšší kvality v optimalizovaném poměru 1:1. Právě tato optimalizovaná kombinace nabízí vynikající řešení vzhledem k celkovému obsahu esenciálních aminokyselin (EAA), která může bez nadsázky konkurovat kategorii živočišných proteinů.


V čem je uvedená kombinace výjimečná? Přesto, že oba proteinové zdroje obsahují kompletní spektrum esenciálních aminokyselin, existují zde drobné, ale zásadní rozdíly. Rýžový protein je charakteristický zejména vysokým obsahem aminokyselin cystein a methionin, a naopak nižším obsahem lysinu. Protein ze žlutého hrachu nabízí přesný opak, tedy nižší obsah výše zmíněných sirných aminokyselin cystein a methionin a vysoký obsah lysinu.

Pokud tedy tyto dva jedinečné zdroje zkombinujeme, získáme z rýžového proteinu a z proteinu ze žlutého hrachu účinný proteinový poměr, který může směle konkurovat mléku a vejci – ale navíc bez projevu potencionálních alergických reakcí.


Zajímavý příklad pro srovnání – obsah esenciálních aminokyselin v čisté bílkovině je u Vegan Proteinu vyšší téměř o 100% než u instantních produktů kategorie „Beef protein“.


Kromě vysokého a vyváženého obsahu esenciálních aminokyselin (EAA) nabízí uvedená kombinace velmi slušný profil aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA), argininu a glutaminu. S každou dávkou 25 g tak produkt kromě 19 g bílkovin nabízí: téměř 7 g esenciálních aminokyselin, 3,4 g BCAA, 3,2 g kyseliny glutamové a 1,5 g argininu.

Vegan Protein samozřejmě neobsahuje žádná umělá sladidla a je GMO free.

Hlavní benefity:

 • Proteinová instantní formule s obsahem 76% bílkovin
 • Výběrová směs bílkovin v garantovaném poměru 1:1 (proteinový koncentrát z rýže : proteinový koncentrát z hrachu)
 • Komplexní aminokyselinové spektrum rostlinného původu - perfektní alternativa živočišných proteinů
 • v 25g dávce: 19g bílkovin nabízí: téměř 7g esenciálních aminokyselin, 3,4g BCAA, 3,2g glutaminu a 1,5g argininu
 • Bez umělých sladidel, GMO free, bez potencionálních alergických reakcí


Balení: 2 kg

Dávkování: jedna dávka = 25g (1 vrchovatá odměrka) na 250 ml vody.
V závislosti na potřebě bílkovin, konzumujte 1-3 dávky denně mezi jídly, popř. po ukončení tréninku. Poměr tzv. rychlých (fast-release) bílkovin a středně rychlých (medium-release) bílkovin je v produktu optimalizován na poměr 1:1, takže je produkt vhodný do kterékoliv denní periody, včetně potréninkové regenerace, nebo případně jako tzv. “druhá večeře”.

Upozornění: Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu při teplotě do 30 stupňů Celsia mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce ani dovozce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použití nebo skladováním. Může obsahovat stopy lepku.
 

Výživové údaje příchuť čokoláda:
 

 Počet dávek v balení: 80 x 25 g

 100 g

 v dávce 25g

 Energetická hodnota

 1622 kJ / 387 kcal

 406 kJ / 97 kcal

 Tuk

 3,49 g

 0,87 g

  Z toho nasycené mastné kyseliny

 0,42 g

 0,11 g

 Sacharidy

 10,37 g

 2,59 g

  Z toho cukry

 0,31 g

 0,08 g

 Bílkoviny

 76 g

 19 g

 Sůl

 2,51 g

 0,63 g


 

Aminokyselinové spektrum příchuť čokoláda:
 

 Esenciální aminokyseliny

 26,8 g

 6,7 g

 BCAA, z toho:

 13,5 g

 3,4 g

  L- valin

 4,1 g

 1,03 g

  L- leucin

 6,2 g

 1,55 g

  L- isoleucin

 3,2 g

 0,8 g

 L- lysin

 4,0 g

 1,0 g

 L- methionin

 1,8 g

 0,45 g 

 L- fenylalanin

 4,0 g

 1,0 g

 L- threonin

 2,8 g

 0,7 g

 L- tryptofan

 0,7 g

 0,18 g

 L- arginin

 6,2 g

 1,55 g

 L- kyselina glutamová

 12,7 g

 3,18 g


Složení: rýžový proteinový koncentrát (47%), hrachový proteinový koncentrát (45,5%), kakaový prášek, aroma, zahušťovadlo - xantanová guma (fermentace), sladidlo – steviolglykosidy.

 
Potravina pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce. Se sladidlem steviolglykosid.

logo Myotec white
 
Vlastní značka firmy ForActiv. MyoTec je sportovní výživa vyrobená z čistých a kvalitních surovin, to vše s nulovým obsahem umělých sladidel a minimalizovaným obsahem balastních aditiv.  Se značkou MyoTec víte naprosto přesně, co do svého těla dostáváte. Co je vzhledem k maximální fyzické výkonnosti a zdraví důležitější? 
Celý projekt vznikl jako první svého druhu v roce 2011 a to v návaznosti na nejnovější trendy a požadavky v oblasti zdravého životního stylu a a aktivní fyzické výkonnosti (cross-funkční trénink, body weight training, fitness, bojové sporty atd.). Značka MyoTec je 100% v českých rukou a důrazně se distancuje od obvyklých marketingových triků a prodeje levných surovin druhé jakosti. Všechny produkty jsou GMO free a rBGH/rBST free.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.