Ke každé objednávce nad 500 Kč posíláme dárek !

I Love BIO Protein Myotec natural 1,4kg

1180
Neohodnoceno
 • 1 z 2

Protein v BIO kvalitě z Rakouska složený v poměru 1:1 z nedenaturovaného syrovátkového koncentrátu a nativního mléčného koncentrátu, bez balastních látek a umělých sladidel. Podrobnou RECENZI si můžete přečíst na našem blogu.


 • Skladem
1 250 Kč
Kategorie: Proteiny a aminokyseliny
Hmotnost: 1.4 kg
 

I love BIO protein MyoTec NATURAL

Podrobnou RECENZI si můžete přečíst na našem blogu.


Základ = bezkonkurenční smetanová chuť a jasný původ v certifikované kvalitě BIO

I když se vše může zdát jednoduché, trvalo nám opravdu velmi dlouho, "poskládat" tento produkt dle našich požadavků, tedy z pohledu kvality, zdrojů a samozřejmě i co nejlepší chuti. Pokud je hlavním kritériem kvalita, tedy jasný původ mléka, potažmo bílkoviny, a následně zpracování v souladu s nejvyššími standardy kvality včetně etických požadavků, je ideálním řešením lokální evropská produkce, tedy opak globálních mlékárenských korporací s produkčními linkami na všech kontinentech, jejichž suroviny dnes využívá díky bezkonkurenčně nízké ceně většina značek. To však není naší filozofií, proto I Love BIO Protein obsahuje ty nejkvalitnější bílkoviny z lokální rakouské mlékárny s nejvyššími standardy kvality a garancí jasného původu mléka.

Víc nepotřebujete = "Whey Protein + Native Whey + Micellar Casein" v jednom balení

V receptuře I love BIO Proteinu je optimalizován obsah dvou hlavních zdrojů bílkovin v poměru 1:1. První složkou je nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát získaný ultrafiltrací tekuté syrovátky, druhou pak nativní mléčný koncentrát získaný ultrafiltrací přímo z kravského mléka. Každá dávka tak nabízí ideální mix obsahující jak klasický "whey protein" bohatý na glykomakropeptidy, alfa-laktalbumin, beta-laktoglobulin a další frakce, tak nativní mléčnou bílkovinu zahrnující "native whey" a micelární kasein. Nativní syrovátková bílkovina nabízí oproti klasické syrovátkové bílkovině mírně vyšší obsah esenciálních aminokyselin, klasická syrovátková bílkovina zase obsahuje glykomakropeptidy, které nejsou v nativní syrovátkové bílkovině obsaženy vůbec, proto je mix obou ideálním řešením. Produkt samozřejmě neobsahuje problematické kaseináty, ale pouze nativní micelární kasein.

I love BIO Protein = výběrová směs bílkovin v garantovaném poměru 1:1

 • 1/2 nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát (zdroj BIO syrovátka) = whey protein
 • 1/2 nativní mléčný proteinový koncentrát (zdroj BIO mléko) = 20% native whey protein, 80% micellar casein


3:2 = optimální poměr "rychlých a pomalých" proteinových frakcí pro kteroukoliv denní dobu

Poměr rychlých (fast-release) proteinových frakcí a pomalých (slow-release) proteinových frakcí je v I love BIO Proteinu optimalizován na poměr 3:2, takže je produkt vhodný do kterékoliv denní periody, včetně potréninkové regenerace, nebo případně jako tzv. “druhá večeře”. Jinými slovy to znamená, že 60% produktu tvoří rychle vstřebatelné proteinové frakce a 40% proteinové frakce s postupným uvolňováním aminokyselin, což odpovídá jak nejnovějším poznatkům v rámci sportovní výživy, tak lidskému zažívacímu traktu a jeho typologii.

Je všeobecně známým faktem, že existují 2 hlavní typy mléka dle původu: albuminózní a kaseinové. Albuminózní mléko je např. mléko lidské a právě zde tvoří převažující část bílkoviny rychlé nad bílkovinami pomalými. Opakem je tzv. kaseinové mléko, např. kravské, kde tvoří převažující část bílkoviny pomalé nad bílkovinami rychlými. Oba typy bílkovin tedy mají svůj jasný význam a poměr, který je dán již v původním stavu "matkou přírodou". Snahou tohoto produktu tedy není jen maximální bioaktivita, tedy minimální denaturace proteinových frakcí, ale i zachování faktorů, které jsou pro náš organizmus přirozené.

I love BIO Protein - rychlé proteinové frakce (60%) 

 • Syrovátkový protein - zdroj nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát
 • Nativní syrovátkový protein - zdroj nativní mléčný proteinový koncentrát
   

I love BIO Protein - pomalé proteinové frakce (40%)

 • Micelární kasein - zdroj nativní mléčný proteinový koncentrát


Pro koho je I love BIO Protein určen?

 • Pro všechny aktivní i vrcholové sportovce
 • Pro všechny jedince zaměřené na zdravý životní styl
 • Ideální zdroj bílkovin pro zástupce všech věkových kategoríí
 • Pro každého kdo podporuje a upřednostňuje poctivou kvalitu

 Balení: 1,4 kg

Příprava: jedna vrchovatá odměrka představuje cca 25 g. Doporučenou porci 25 g řádně rozmíchejte ve vodě. Poměr ředění je 25 g na 250 ml vody. 

Výživové údaje:
 

 Počet dávek v balení: 56 x 25 g

 100 g

 v dávce 25 g

 Energetická hodnota

 1607,75 kJ / 379,25 kcal

 402 kJ / 94,81 kcal

 Tuky

 3,25 g

 0,81 g

   Z toho nasycené mastné kyseliny 

 2,10 g

 0,53 g

 Sacharidy

 7,50 g

 1,88 g

   Z toho cukry 

 7,50 g

 1,88 g

 Bílkoviny

 80 g

 20 g

 Sůl

 1,53 g

 0,38 g

 


Aminokyselinové spektrum:
 

 Obsah důležitých aminokyselin

 100 g

 v dávce 25 g

 Esenciální aminokyseliny

 51,1 g

 12,78 g

  BCAA

 16,4 g

 4,1 g

   L- valin

 4,0 g

 1,0 g

   L- leucin

 8,2 g

 2,05 g

  L- isoleucin

 4,2 g

 1,05 g

  L- lysin

 7,2 g

 1,8 g

 L- methionin

 1,8 g

 0,45 g

 L- fenylalanin

 3,2 g

 0,8 g

 L- threonin

 3,7 g

 0,93 g

 L- tryptofan

 1,3 g

 0,33 g

 L- arginin

 2,5 g

 0,63 g

 L- kyselina glutamová

 15 g

 3,75 gSložení: BIO syrovátkový proteinový koncentrát 50 %, BIO mléčný proteinový koncentrát 50 %.

(Původ surovin - Rakousko, Švýcarsko, Německo, Velká Británie)

  

logo Myotec white
 
Vlastní značka firmy ForActiv. MyoTec je sportovní výživa vyrobená z čistých a kvalitních surovin, to vše s nulovým obsahem umělých sladidel a minimalizovaným obsahem balastních aditiv.  Se značkou MyoTec víte naprosto přesně, co do svého těla dostáváte. Co je vzhledem k maximální fyzické výkonnosti a zdraví důležitější? 
Celý projekt vznikl jako první svého druhu v roce 2011 a to v návaznosti na nejnovější trendy a požadavky v oblasti zdravého životního stylu a a aktivní fyzické výkonnosti (cross-funkční trénink, body weight training, fitness, bojové sporty atd.). Značka MyoTec je 100% v českých rukou a důrazně se distancuje od obvyklých marketingových triků a prodeje levných surovin druhé jakosti. Všechny produkty jsou GMO free a rBGH/rBST free.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.