EAA natural NutriWorks 500g

16015
Neohodnoceno

EAA - Komplexní směs volných forem esenciálních aminokyselin + L-citrulin-DL malát získavné fermentační technologií - to vše bez použití jakýchkoliv aditiv, balastu a umělých sladidel v té nejvyšší finské kvalitě.


  • Skladem
799 Kč
Kategorie: Proteiny a aminokyseliny
Hmotnost: 0.5 kg
 

EAA NATURAL NUTRI WORKS

EAA - Komplexní směs volných forem esenciálních aminokyselin + L-citrulin-DL malát, to vše bez použití umělých sladidel.

 

Směs esenciálních aminokyselin nejvyšší kvality, získávaných přednostně fermentační technologií. Esenciální aminokyseliny (EAA) si tělo nedokáže samo vytvořit a proto je musí přijímat v rámci stravy. EAA zahrnují BCAA + další aminokyseliny. Výsledkem pak je mnohem větší efektivita. Lze je doporučit během nebo po tréninku jako podporu regenerace, budování svalové hmoty a oddálení únavy.

 

Aditivum Citrulin-malátu = bonus pro tvrdě trénující svaly

 

V EAA Nutriworks je navíc aditivum citrulin-malátu, který je rovněž zaměřený na oblast svalové únavy a také na posílení maximalizace výkonu. Produkt neobsahuje žádná umělá sladidla ani aditiva, slazený je pouze steviol-glykosidy, nebo je nabízen v naturální verzi. EAA Nutriworks jsou ideální podporou aktivního životního stylu.

 

Hlavní benefity produktu:

 

- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige

- Komplexní směs EAA

- Aditivum volné formy L-citrulin-DL malátu: 1500mg

- Vyvážená chuť, snadno se konzumuje

- Neobsahuje umělá sladidla

 

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

 

- Podporu růstu svalové hmoty

- Podporu regenerace

- Podporu výkonu

- Podporu aktivního životního stylu

 

Značka Nutriworks

 

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat Nutriworks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.

 

NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.

 

Balení: 500 g

 

Dávkování: Rozmíchejte 13 g (přibližně 1 vrchovatá odměrka) v šejkru s 3 dl vody. Pijte během tréninku. Po použití víko nádoby opět pevně uzavřete, produkt je citlivý na vlhkost.

 

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v chladnu a suchu, mimo dosah dětí. Vyrobeno v závodě zpracujícím mléko, vejce a sóju.

 

Výživové údaje:

 EAA

  13 g* (1 denní dávka)

 L-Leucin

 2000 mg

 L-lysin

 2000 mg

 L-citrullin-DL-malát

 1500 mg

  z toho L-citrullin

 900 mg

 L-Arginin

 1300 mg

 Glycin

 1500 mg

 L-Isoleucin

 1000 mg

 L-valin

 1000 mg

 L-Threonin

 1000 mg

 L-Fenylalanin

 1000 mg

 L-Methionin

 450 mg

 L-Tryptofan

 50 mg

*13 g odpovídá jedné dávce. Balení obsahuje celkem 38 dávek

 

Složení: L-Leucin, L-lysin, L-citrullin-DL-malát, L-arginin-hydrochlorid, glycin, L-isoleucin, L-Valin, L-threonin, L-fenylalanin, L-methionin, L-tryptofan.

 

Doplněk stravy.

nutri-works-logoMladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat Nutriworks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality. NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.