Ke každé objednávce nad 500 Kč posíláme naše domácí kváskové krekry !

Hovězí želatina bez příchuti Great Lakes Gelatine, čistý prášek, 454 g

  • 1 z 4

Želatina pochází z volně se pasoucích zvířat a obsahuje až 90% proteinů. Želatina tělu poskytuje velké množství aminokyselin, které podporují obnovu pojivových tkání. Želatina tuhne, vhodná pro přípravu dezertů a dalších pochoutek.


  • Skladem
699 Kč
Kategorie: Ostatní
Hmotnost: 0.454 kg
 

Hovězí želatina bez příchuti Great Lakes Gelatine, čistý prášek

Želatina bez příchuti Great Lakes (Hovězí želatinový prášek), 454 g (1 lb)
Great Lakes Gelatin Co., 253 Commerce Dr., Grayslake, IL 60030, USA
doplněk stravy

— Základní stavební materiál všech pojivových tkání
— Péče o klouby
— Z volně se pasoucích zvířat krmených trávou (Grass-Fed)
— Rozpouští se v teplé i studené vodě
— Želatina tuhne, vhodná pro přípravu dezertů a dalších pochoutek

Želatina pochází z volně se pasoucích zvířat a obsahuje až 90% proteinů. Želatina tělu poskytuje velké množství aminokyselin, které podporují obnovu pojivových tkání. Aminokyseliny glicin a prolin napomáhají vytváření vazivové tkáně. Jejich nedostatek se může projevovat bolestmi kloubů, lámavostí nehtů a bolestmi zad.
Přirozená schopnost těla opravovat pojivové tkáně jako kosti, šlachy, vazy, chrupavky, kůži, vlasy a nehty klesá již před dosažením 30 let věku. Želatina obsahuje důležité aminokyseliny jako glycin, lysin a prolin, které tělo ke stavbě pojivových struktur využívá.
Želatina Great Lakes je zpracována s využitím proteolytických enzymů. Tento způsob zpracování zvyšuje její vstřebatelnost a využitelnost v lidském těle.
Želatina Great Lakes pochází z argentinského a brazilského skotu certifikovaného jako USDA organic. Zvířata se volně pasou a jsou krmena trávou podle standardů American Grassfed Association a směrnic animal welfare. To také vylučuje potenciální nebezpečí používání růstových hormonů, antibiotik a steroidů.

Doporučené užití a dávkování

Užívejte jednu polévkovou lžíci (12 g) ráno a večer nejlépe před jídlem. Může tlumit chuť k jídlu. Želatina je vhodná pro zahušťování nebo přípravu dezertů, želé a dalších pochutin.

Vmíchejte do vlažného nebo studeného nápoje a nechte stát několik minut. Při přípravě teplého nápoje vmíchejte do menšího množství vlažné tekutiny a až po rozpuštění přidejte horkou tekutinu.

Pro přípravu želatinových pochutin: 2 lžíce zželírují jeden litr tekutiny. Nebo postupujte podle receptu.

Složení
Velikost dávky: 1 polévková lžíce (12 g)
Balení obsahuje přibližně 38 dávek. 

Množství
v 1 dávce

%RHP*

Energetická hodnota

43 kcal

2%

Sodík

36 mg

***

Bílkoviny

11 g

***

Želatina

12 g

***

* % denní referenční hodnoty příjmu u průměrné dospělé osoby (2000 kcal)
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Typický obsah aminokyselin 

[%]

[mg]

Alanin

8,4

1008

Arginin

7,7

924

Cystin

0,1

11

Fenylalanin 

1,6

192

Glycin

23,2

2785

Histidin

0,9

108

Hydroxylysin 

1,5

180

Hydroxyprolin 

12,3

1476

Isoleucin 

1,2

144

Kyselina asparagová 

4,5

540

Kyselina glutamová 

10

1200

Leucin 

2,6

312

Lysin 

3,3

396

Methionin 

0,9

108

Prolin 

13,7

1644

Serin 

3,4

408

Threonin 

1,9

228

Tryptofan 

0

0

Tyrosin 

0,6

72

Valin 

2,2

264

V 1 dávce (12 g)

 

12000

Složky: 100% želatina ve formě prášku

Zcela přírodní, Košer, bez GMO, bez glutamanu sodného, bez lepku, bez glyfosátů, vhodné pro Paleo a Keto diety. V souladu s vysokými standardy USP-NF.
 
Upozornění 
Po otevření spotřebujte do 3 let.
Chraňte před chladem.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy.
Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu a suchu, NE v chladničce.  

 

VLASTNOSTI

Přepravní hmotnost

520 g

Množství v balení

454 g

great-lakes-gelatin

GREAT LAKES GELATIN IS COMPANY THAT IS COMMITTED TO GIVING OUR CUSTOMERS THE BEST GELATIN AND COLLAGEN PRODUCTS ON THE MARKET. GLG has been producing the world’s finest quality collagen and gelatin since our inception in 1922. Our passion endures in our continued research on the role of collagen in human diseases such as Osteoarthritis and Osteoporosis. We continually study the current and potential future benefits collagen produces for cartilage, tendons, and yes, bones. 

WE BEGAN AS A PREMIER GELATIN MAKER IN THE WORLD. Our journey began in 1922 as Grayslake Gelatin. From the beginning, our goal was to supply the highest quality gelatin to both the commercial and consumer markets. In 1988, Grayslake Gelatin became Great Lakes Gelatin Company as demand for our products continued to grow. Originally used as a functional ingredient in products such as gelatin desserts and vitamin capsules, our pure collagen protein gelatin soon became an important supplement to health conscious people around the globe. 

WE HAVE A PASSION FOR HELPING AND EDUCATING PEOPLE. IN 2010 OUR PRESIDENT MADE A BREAKTHROUGH THAT CHANGED THE INDUSTRY in a way that would benefit our customers for years to come. Our President introduced a new product to North America, COLLAGEN HYDROLYSATE, which is made soluble in cold or hot liquids. This innovation made our collagen protein more convenient than ever for the health conscious consumer to integrate into their everyday lifestyles. 

THE REST BECAME HISTORY AS THE GREAT LAKES GELATIN “GREEN CAN,” BECAME KNOWN AS THE WORLD STANDARD FOR THE PUREST COLLAGEN PROTEINS. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.