Pírka ve větru - dekorativní větvička

MEFL03

Dekorativní větvička s pírky k zavěšení na zeď nebo třeba terasu či do pergoly. Možnost i dětské menší barevné verze s písmenkem dle vlastního výběru do dětského pokojíčku.


  • Na objednávku - dodání 2-3 týdny
290 Kč
Kategorie: Naše produkty
Položka byla vyprodána...
 

Dekorativní větvička s pírky k zavěšení na zeď nebo třeba na terasu či do pergoly. Větvičky jsou z toho, co nacházíme při procházkách v lese spadeného na zemi. Proto mohou mít větvičky jiný tvar než je na ilustrační fotografii. Pírka jsou z hygienických důvodu zakoupena. Provázek je přírodní jutový.

Jedná se o výrobu na objednávku, tzn. že po objednání a zaplacení objednávky Vás budeme informovat o předběžném termínu dokončení výroby a dodání.

Délka větvičky cca 60 cm.

Možnost i dětské menší barevné verze s písmenkem dle vlastního výběru do dětského pokojíčku. Do poznámky k objednávce napište jaké chcete písmenko a barvu pírek - společně pak vykomunikujeme přesnou barvu dle možností

Délka větvičky dětské verze cca 40 cm.

pirka-ve-vetru-vetvicka-detska-mefl

Logo MEFL vektor pruhl

MEFL (Move Eat For Life) je naše značka produktů, které sami k naši radosti používáme, a sami si je i vyrábíme, nebo si je necháváme vyrábět. Pokud si je sami vyrábíme, jedná se o kusovou zakázkovou "homemade" výrobu. Nelze tedy očekávat zpracování srovnatelné s produkčními sériovými dílnami, avšak na druhou stranu se za kvalitu nestydíme, a v každém výrobku budete mít i kus nás :-)

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.