Ke každé objednávce nad 500 Kč posíláme naše domácí kváskové krekry !

Minikuchařka - radostné kašičky - tištěná

MEFL08
  • 1 z 2

Minikuchařka Radostné kaše Pavly Dušové s recepty na chutné kašičky pro Vaše děti :-) 13 variací s více čí méně obvyklými ingrediencemi, které mohou zpestřit často docházející nápady. Jen čerstvé suroviny, bez chemie, bez přidaného cukru, bezlepkové a bezmléčné, oku lahodící a "zábavné".


  • Skladem
170 Kč
Kategorie: Naše produkty
 

Minikuchařka na 13 variací snídaňových nebo svačinových kašiček pro děti, i dospělé :-) jen čerstvé suroviny, bez chemie, bez přidaného cukru, bezlepkové a bezmléčné (lze samozřejmě použít klasické kravské mléko), oku lahodící a "zábavné". Naprosto jednoduché a rychlé recepty s přiloženými fotografiemi. 

Jedná se o klasickou tištěnou verzi v kroužkové vazbě na velmi kvalitním 300 g lesklém papíře v praktickém formátu A5.

radostne-kase-pavla-dusova-mefl-kucharka 06

Logo MEFL vektor pruhl

MEFL (Move Eat For Life) je naše značka produktů, které sami k naši radosti používáme, a sami si je i vyrábíme, nebo si je necháváme vyrábět. Pokud si je sami vyrábíme, jedná se o kusovou zakázkovou "homemade" výrobu. Nelze tedy očekávat zpracování srovnatelné s produkčními sériovými dílnami, avšak na druhou stranu se za kvalitu nestydíme, a v každém výrobku budete mít i kus nás :-)

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.