Kokosová zvonkohra

MEFL02

Kokosová zvonkohra jako ozdoba do bytu nebo pro Vaše nejmenší na hrazdu postýlky.

 

 


  • Skladem
350 Kč
Kategorie: Naše produkty
 

Z druhé poloviny skořápky kokosu, ve které jsou díry (z té první bez děr jsou misky) vyrábíme zvonkohru, která se nám osvědčila v prvních měsících života našeho Tomíka. Zavěšovali jsme mu jí kde se dalo, a sledovali jeho nadšení, když se po ní natáhl, a ona "zahrála" svůj specifický zvuk :-) Někdy to byly i dlouhé minuty zábavy :-)

Jednotlivé prvky jsou zabroušené a dostatečně velké tak, aby je dítě nemohlo spolknout a nemohlo se o ně poranit, a jsou spojené přírodním jutovým provázkem. Ošetřené jsou BIO RAW kokosovým olejem od Allnature. Jedná se kusovou a ruční výrobu bez použití jakýkoliv umělých a chemických látek.

Upozornění: i když se jedná o čistě přírodní materiály, není zvonkohra určená ke kousání dítětem, a vždy buďte přítomni u hry s ní. 

 

 

 

 

Logo MEFL vektor pruhl

MEFL (Move Eat For Life) je naše značka produktů, které sami k naši radosti používáme, a sami si je i vyrábíme, nebo si je necháváme vyrábět. Pokud si je sami vyrábíme, jedná se o kusovou zakázkovou "homemade" výrobu. Nelze tedy očekávat zpracování srovnatelné s produkčními sériovými dílnami, avšak na druhou stranu se za kvalitu nestydíme, a v každém výrobku budete mít i kus nás :-)

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.