Kokosová miska - mini 9 cm

MEFL12
Neohodnoceno

Kokosová miska z malých ořechů naší vlastní výroby - vhodná na dětské svačinky, oříšky, ovoce a jiné pokrmy. Čistá příroda do Vaší kuchyně.


  • Skladem
110 Kč
Kategorie: Naše produkty
 

Kokosové misky si vyrábíme sami ze skořápek kokosových ořechů, které tak celé zužitkujeme. Jedná se o menší kokosy, protože ty větší se  u nás špatně shání. Misky tak mají v průměru cca od 8 do 9 cm a nelze přesně určit, kolik bude mít ta Vaše. Misky nejsou vybroušené tak dokonale jako ty vyráběné v dílnách sériově. Misky jsou krásným kouskem čisté přírody do Vaší kuchyně, ideálně na malé porce pro děti, oříšky, lesní ovoce, zmrzliny apod. Jsou vyráběny opravdu kusově a ručně bez použití jakýkoliv umělých a chemických látek. Na spodní straně mají vybroušenou plošku, aby se daly postavit na stůl. Jsou ručně omyvatelné a znovu použitelné. Ošetřeny jsou BIO RAW kokosovým olejem od Allnature a občasné ošetření olejem jim jenom prospěje. Nevkládejte je do myčky a neohřívejte v mikrovlnné troubě.

 

 

Logo MEFL vektor pruhl

MEFL (Move Eat For Life) je naše značka produktů, které sami k naši radosti používáme, a sami si je i vyrábíme, nebo si je necháváme vyrábět. Pokud si je sami vyrábíme, jedná se o kusovou zakázkovou "homemade" výrobu. Nelze tedy očekávat zpracování srovnatelné s produkčními sériovými dílnami, avšak na druhou stranu se za kvalitu nestydíme, a v každém výrobku budete mít i kus nás :-)