Ke každé objednávce nad 500 Kč posíláme naše domácí kváskové krekry !

Kojící památeční korále se jmény - japan style

MEFL05
  • 1 z 2

Památeční korále se jmény Vaší rodiny japonským písmem vyrobené z padané větvičky vhodné třeba ke kojení. 


  • Na objednávku - dodání 2-3 týdny
1 500 Kč
Kategorie: Naše produkty
Položka byla vyprodána...
 

Památeční korále se jmény Vaší rodiny japonským písmem vyrobené z padané větvičky vhodné třeba ke kojení.

Všechny "kuličky" jsou vyrobeny z jedné nebo dvou uschlých spadených větviček nalezených při procházkách v lese soustružením a broušením. Do každé kuličky je vypálen jeden znak abecedy japonským písmem dle Vašeho výběru. My třeba volíme jména našich nejbližších. Maximální počet 22-24 kuliček včetně oddělovačů slov. Kuličky jsou navlečeny na nebarvené kulaté kůži (na obrázku je provázek) a ošetřeny jsou BIO RAW kokosovým olejem AllnatureNa dekoračním kroužku je vypáleno "japan style"

Délka korálu (kůže) cca 60 cm.

I přes použití výhradně přírodních materiálů nedoporučujeme nechávat brát děti, v rámci hraní v rukou a žmoulání, korále do úst. 

Jedná se o výrobu na objednávku, tzn. že po objednání a zaplacení objednávky Vás budeme informovat o předběžném termínu dokončení výroby a dodání.

Do poznámky k objednávce napište text, který chcete na korále vypálit např.: lucka*tomik*karel*rex*

Logo MEFL vektor pruhl

MEFL (Move Eat For Life) je naše značka produktů, které sami k naši radosti používáme, a sami si je i vyrábíme, nebo si je necháváme vyrábět. Pokud si je sami vyrábíme, jedná se o kusovou zakázkovou "homemade" výrobu. Nelze tedy očekávat zpracování srovnatelné s produkčními sériovými dílnami, avšak na druhou stranu se za kvalitu nestydíme, a v každém výrobku budete mít i kus nás :-)

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.