Akce

Akční balíček na podporu imunity pro bouchače

BO1
  • 1 z 2

Pro ty, co do toho šlapou fyzicky nebo i psychicky na plné obrátky, a v dnešní náročné době by chtěli podpořit svou imunitu co nejkomplexněji, jsme připravili cenově výhodný balíček z našich ověřených produktů. Akční balíček bude k dispozici do konce roku, takže je to i fajn tip na dárek k Vánocům.

  • 3 173 Kč 483 Kč –15 %
  • Skladem
2 690 Kč
Kategorie: Imunita
 

Pro ty, co do toho šlapou fyzicky nebo i psychicky na plné obrátky, a v dnešní náročné době by chtěli podpořit svou imunitu co nejkomplexněji, jsme připravili cenově výhodný balíček z našich ověřených produktů. Akční balíček bude k dispozici do konce roku, takže je to i fajn tip na dárek k vánocům.

Odkazy na jednotlivé produkty z balíčku a jejich popis, složení a dávkování:

Curcumin Jarrow Formula, Cardyceps Allnature, Omega 3 Epigemic, K2 Epigemic, D3 Epigemic, Zinec Picollinate Now Foods, Spirulina Natu, Liposomalní vitamín C Naturlabs,

Akce platna do 31.12.2020 nebo do vyprodání zásob.

Logo MEFL vektor pruhl

MEFL (Move Eat For Life) je naše značka produktů, které sami k naši radosti používáme, a sami si je i vyrábíme, nebo si je necháváme vyrábět. Pokud si je sami vyrábíme, jedná se o kusovou zakázkovou "homemade" výrobu. Nelze tedy očekávat zpracování srovnatelné s produkčními sériovými dílnami, avšak na druhou stranu se za kvalitu nestydíme, a v každém výrobku budete mít i kus nás :-)

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.